Zgłoś swój udział i zdobądź nagrodę

Przypominamy, że do 5 czerwca przyjmowane są zgłoszenia do tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej „Świdnicki Gryf”. W tym roku prestiżowe tytuły zostaną przyznane po raz trzynasty.

Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w mieście. Ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w regionie.

„Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal–Słaniewska, prezydent Świdnicy.

29 marca w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2017. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych.

Jakie kategorie?

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:

Sudecki produkt regionalny”

Dynamiczny rozwój firmy”

Innowacyjność”

Firma społecznej odpowiedzialności biznesu”

Najlepszy debiut gospodarczy”

Weź udział

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Mogą je dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 5 czerwca na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *