Zemsta sąsiadki

Konflikt sąsiedzki był podłożem nietypowego zdarzenia, do jakiego doszło w ostatnich dniach na terenie podstrzegomskiej miejscowości. 80-latka porysowała sąsiadowi samochód, bo ten parkując przejechał po krawędzi jej przydomowego ogródka. Staruszka odpowie teraz za zniszczenie mienia.

 

policja3

Sytuacja rozegrała się 14 sierpnia na terenie podstrzegomskiej miejscowości. 31-latek wjeżdżając samochodem na posesję przed budynkiem dwurodzinnym, przez nieuwagę przejechał jednym kołem przez krawędź przydomowego ogródka, należącego do 80-letniej sąsiadki. Całe zdarzenie nie umknęło jednak uwadze staruszki. Odczekała, aż sąsiad opuści samochód i w akcie zemsty ostrym narzędziem porysowała dwoje drzwi oraz błotnik w aucie 31-latka. Sprawczyni została jednak zdemaskowana. Właściciel samochodu widział jej poczynania przez okno swojego mieszkania i nie omieszkał złożyć w tej sprawie zawiadomienia o przestępstwie.

Nerwowa staruszka odpowie teraz za zniszczenie mienia, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia, bądź pozbawienia wolności. Nie wiadomo, czy 80-latka postara się odbudować relacje sąsiedzkie, musi liczyć się natomiast z obowiązkiem naprawienia wyrządzonej szkody w mieniu.

źródło KPP Ś-ca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *