Zderzyli się przed bankiem

Zła widoczność, opady deszczu i śliska nawierzchnia sprzyjają niebezpiecznym zdarzeniom drogowym. Dzisiaj doszło do kilku kolizji. Uważajcie na drogach.

Dzisiaj, 11 stycznia doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Przed bankiem na al. Niepodległości w Świdnicy zderzyły się dwa samochody. Do kolizji doszło również na skrzyżowaniu przy ul. Wrocławskiej i Wodnej. Jak poinformował redakcję Robert Topolski z KPP w Świdnicy, po godz. 10.00 zderzył się Peugeot z Volkswagenem. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Sprawa jednak została skierowana do sądu, ponieważ kierowca wskazany przez policję jako winny, nie przyjął mandatu.

Policja apeluje o ostrożność. – Każdego dnia przyczyną wypadków, do których dochodzi na drogach, jest m.in. brawura, niedostosowanie przez kierujących prędkości do warunków panujących na drodze i obowiązujących przepisów. Pomimo wielu apeli nadal znajdują się osoby, które swoją nieodpowiedzialną jazdą stwarzają duże zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu. Apelujemy do Państwa o rozwagę i ostrożność – mówią policjanci.

(bfg), fot. redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *