Zbadaj się za darmo

Badanie ostrości wzroku, badanie ucha środkowego, porady dietetyka, porady fizjoterapeuty, diagnostyka wad postawy, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu to tylko niektóre z szeregu badań profilaktycznych przewidzianych w ramach akcji „Nasze zdrowie”.

badania galeria 4

Akcję, już po raz kolejny, organizuje Starostwo Powiatowe w Świdnicy wspólnie z Galerią Świdnicką już w najbliższą sobotę 19 listopada, w godzinach od 14 do 18.

– To już kolejna akcja bezpłatnych badań dla mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego. Dotychczasowe akcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Także i na tę edycję zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Barbara Świętek z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 19 listopada, do Galerii Świdnickiej, w godz. 14 – 18.

∗ ∗ ∗

Realizatorami akcji są: SP ZOZ Świdnica, NZOZ Centrum Rehabilitacji PROMYK, Audio-Care Aparaty Słuchowe, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gabinet Dietetyczny „Dietaminka”, Gabinet Fizjoterapii – Edyta Zaorska-Rek.

badania 11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *