„Zasypani” jabłkami

W szkole w Pastuchowie stawiamy nie tylko na rozwój intelektualny, ale i fizyczny, w myśl zasady „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Aby sprostać tym ambitnym celom, musimy się dobrze odżywiać. Po spotkaniu z panią dietetyk wiemy już, co jeść, aby być pięknym, zdrowym i mądrym. Każdy zapamiętał, że owoce i warzywa zawierają witaminy oraz minerały niezbędne dzieciom i dorosłym….My nie tylko się o tym uczymy, ale także w praktyce stosujemy zasady zdrowego odżywiania. Dzięki współpracy z Agencją Rynku Rolnego kolejny już raz do naszej szkoły dotarło wiele skrzyń jabłek, które jak zwykle pomogli nam wnieść życzliwi mieszkańcy Pastuchowa. Jabłka są kolorowe, smaczne i zdrowe, więc apetyt nam dopisuje.

DSC_0307

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie otrzymała ponad 5 ton jabłek. Dzięki temu dzieci mają możliwość zdrowiej się odżywiać oraz wdrażac w kręgach rodzinnych zasady zdrowego odżywiania. Jako szkoła również wspomagamy dostawców ,którzy poprzez rosyjskie EMBARGO nie mają możliwości eksportu jabłek za granicę państwa.

Uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie w składzie: Banasik Oliwia, Chojniak Oliwia, Feszter Maria, Jakubska Amelia, Jaroszewska Julia, Kruźlak Mikołaj, Lądowski Krystian, Madaj Szymon, Maj Bartłomiej, Maj Martyna, Malina Bartosz, Mazur Paweł, Papierz Michał, Policht Kinga, Prasał Eryk, Sas Wiktor, Smok Adam, Sołtys Bartosz, Stelmach Angelika, Tomaszewska Laura, Wojciechowska Maja, Ziółkowska maja wraz z opiekunem Haliną Plata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *