Zaprezentuj się w Trutnovie

trutnov1

trutnov1Dziesięć firm ze Świdnicy będzie mogło bezpłatnie zaprezentować się podczas Międzynarodowej Wystawy Gospodarczej „Targi Karkonoskie” w czeskim Trutnovie. Urząd Miejski w Świdnicy czeka na zgłoszenia zainteresowanych firm do 24 kwietnia.

 

Dziesięć firm ze Świdnicy będzie mogło bezpłatnie zaprezentować się podczas Międzynarodowej Wystawy Gospodarczej „Targi Karkonoskie” w czeskim Trutnovie. Urząd Miejski w Świdnicy czeka na zgłoszenia zainteresowanych firm do 24 kwietnia. trutnov1

„Targi Karkonoskie” odbędą się 1 i 2 maja. W przedsięwzięciu wezmą udział firmy działające na pograniczu polsko-czeskim w branży budowlanej, ogrodniczej, wyposażenia i dekoracji wnętrz. Reprezentowane będą grupy producentów, hurtowników i sprzedawców detalicznych. – Zachęcamy bardzo serdecznie firmy do skorzystania z możliwości promocji, nawiązania kontaktów, a także współuczestniczenia w Wystawie Gospodarczej „Targi Karkonoskie”. Taka formuła prezentacji to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych oraz klientów w jednym miejscu i czasie – zachęca Magdalena Dzwonkowska, rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Udział w wystawie gospodarczej jest bezpłatny. Uczestnikom przysługuje: standardowe stoisko wystawiennicze (2×2 m), pomoc przy rejestracji i podczas trwania wystawy oraz zakwaterowanie i wyżywienie dla dwóch osób z obsługi stoiska.

Zapisy na wyjazd przyjmowane będą do dnia 24.04.2015. Warunkiem udziału będzie wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie go mailem na adres: m.babisz@um.swidnica.pl lub e.zmijewska@um.swidnica.pl Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (10 firm) lista wystawców może być wcześniej zamknięta. O udziale w wystawie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje można uzyskać codziennie w godz. 8.00-15.00 pod numerem telefonu: 074 856-28-53 lub 074 856-28-89.

Wystawa Gospodarcza „Targi Karkonoskie” w Trutnowie realizowana jest w ramach projektu pn. „Miasta Trutnov i Świdnica wspierają przedsiębiorczość”, który uzyskał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

oprac. (ram)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *