Zakończenie sezonu z sukcesami

Małżeństwo ze Świdnicy Anna i Tomasz Wojasowie sezon taneczny zakończyli w pięknym stylu. Na finałowym turnieju w Warszawie zajęli II miejsce, ale zdobyli I miejsce w klasyfikacji Generalnej Grand Prix Polski za cały 2015 rok.

20151213_150044

Rok ten był bardzo udany w naszych startach, ponieważ zajęliśmy najważniejsze 1 miejsce w turnieju o Puchar Profesora Wieczystego w Krakowie, 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski, Mistrzostwo Polski Południowej, Wicemistrzostwo Okręgu, Mistrzostwa Wrocławia rozgrywane na turnieju Pucharu Świata w Hali Orbita we Wrocławiu oraz cykl Grand Prix Polski. Ten ostatni zakończył się przyznaniem najwyższej klasy tanecznej S, czyli międzynarodowej – wymienia Tomasz Wojas. Dla pary ze Świdnicy był to również pierwszy rok startów za granicą z dobrymi wynikami. – Zdobyliśmy 5. finałowe miejsce German Open Mannheim i 13. na Mistrzostwach Świata w Paryżu – przypominają tancerze.

Świdniccy tancerze to małżeństwo. Kochają taniec w stylu standardowym i zdobywają liczne sukcesy, ale cały czas potrzebują finansowego wsparcia, by móc rozwijać swój talent i piąć się coraz wyżej do góry.