Zakleili reklamę

kampania

kampaniaŚWIDNICA. Robi się coraz bardziej nerwowo w tej kampanii samorządowej. I dochodzi do pomyłek.

ŚWIDNICA. Robi się coraz bardziej nerwowo w tej kampanii samorządowej. I dochodzi do pomyłek.

 

kampaniaJedną wykryliśmy wczoraj dzięki jednemu z naszych klientów – znanemu świdnickiemu jubilerowi, który od lat korzysta z powierzchni reklamowej przy torach kolejowych. – Mam umowę podpisaną do końca roku z firmą zarządzającą tą powierzchnią – mówi Bogdan Wielgus, którego reklama została zaklejona… wyborczą reklamą kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej Roberta Ławskiego do Sejmiku Województwa dolnośląskiego. Co ciekawe, właściciel wykorzystanej na wyborczą reklamę powierzchni, firma Bogler z Wałbrzycha, także nic na ten temat nie wie!

 

Z panem Bogdanem współpracujemy od wielu lat i nigdy bez jego wiedzy nie zrobilibyśmy czegoś takiego – mówi Bogusław Guzy, właściciel firmy. – Sprawdziliśmy, co się stało. Okazało się, że to pracownicy jednej z wałbrzyskich agencji reklamowych źle zrozumieli wytyczne i ie znając topografii Świdnicy zakleili reklamę pana Wielgusa przy torach kolejowych, zamiast innej reklamy, na powierzchni należącej tamtej firmy, ale położonej bliżej PKS-u.

 

Sam sztab kandydata, któremu udało się przez krótki czas „powisieć” w atrakcyjnym miejscu Świdnicy, nie miał nawet pojęcia o pomyłce. – Firma zobowiązała się do naprawy błędu, a ewentualne inne roszczenia wobec niej będzie mógł już wyrazić nasz klient – mówi Bogusław Guzy.

Ida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *