Zajęcia warsztatowe dla seniorów i dzieci

Z myślą o świdnickich seniorach (w wieku 60+) i dzieciach (w wieku od 7 do 14 lat) będących pod ich opieką, miasto Świdnica organizuje kolejne bezpłatne zajęcia. Zaplanowano je od września do października.

Obejmą one:

  • Warsztaty integracyjno – komunikacyjne poprzez kreatywne gry i zabawy;
  • Taniec użytkowy – poznanie kroków tańców towarzyskich, m.in.: cza cza, salsa i innych układów tanecznych

Będą odbywały się one popołudniu, w następujących lokalizacjach:

  • Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33
  • Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, Rynek 39-40

Zapisy do poszczególnych grup już od wtorku, 18 sierpnia prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (Rynek 39-40) w godzinach od 10.00 do 18.00. Od 18 do 23 sierpnia zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, w kolejnych dniach będą prowadzone zapisy samych seniorów, chcących wziąć udział w warsztatach. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie (nr tel. 74 852 02 90). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy muszą posiadać środki ochrony osobistej, czyli maseczki. Zaleca się nie branie udziału w zajęciach osób, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie SARS-Cov-2, objętej kwarantanną, a także osób wykazujących objawy infekcji dróg oddechowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *