Zagłosuj na place zabaw

place zabaw

place zabawŚwidnica, Strzegom, Świebodzice i Bystrzyca Górna biorą udział w konkursie, którego zwycięzca wygra budowę na swoim terenie placu zabaw. Wygrywają te lokalizacje, na które zagłosuje największa ilość osób.

Świdnica, Strzegom, Świebodzice i Bystrzyca Górna biorą udział w konkursie, którego zwycięzca wygra budowę na swoim terenie placu zabaw. Wygrywają te lokalizacje, na które zagłosuje największa ilość osób.

place zabaw

Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach akcji Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw. Rywalizacja w konkursie polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony internetowej: www.nivea.pl/podworko

Dzięki przedsięwzięciu w Świdnicy może powstać plac zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” przy ul. Karola Marcinkowskiego 10 w Świdnicy. 

Na terenie Strzegomia została wytypowana lokalizacja przy ulicy Paderewskiego. To obecny plac zabaw przy Strzegomskim Centrum Kultury. 

Świebodzice także biorą udział w konkursie. – Zgłosiliśmy skwer przy ul. Środkowej, na którym istniał plac zabaw, jednak urządzenia trzeba było zdemontować ze względu na zły stan techniczny. Jeśli nasza lokalizacja zbierze wystarczającą liczbę głosów jest duża szansa, że staną tu nowe, kolorowe urządzenia do huśtania i wesołej zabawy – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

Spośród wielu miejscowości, które walczą o główną nagrodę jest także sołectwo Bystrzyca Górna. – Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! – zaznacza Janusz Waligóra, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Świdnica.

Głosowanie potrwa do końca maja i podzielone jest na dwie tury. Zgodnie z zasadami zabawy, podwórko Nivea zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów. Pod koniec kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja. Każdy mieszkaniec może codziennie oddać jeden głos. Budowę obiektów w zwycięskich lokalizacjach zaplanowano na lipiec i sierpień.

Rodzinne miejsca zabaw to atrakcyjne podwórka, na których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Do tej pory firma NIVEA zbudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich.

Więcej informacji na www.nivea.pl/podworko

(BFG)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *