Zabił nożem konkubenta siostry

pogotowie2

pogotowie2Policjanci z Komisariatu Policji w Bielawie zatrzymali 51-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło 6 stycznia tuż po północy w jednym z mieszkań na terenie Bielawy. Zgodnie z kodeksem karnym za zabójstwo grozi sprawcy kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bielawie zatrzymali 51-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło 6 stycznia tuż po północy w jednym z mieszkań na terenie Bielawy. Zgodnie z kodeksem karnym za zabójstwo grozi sprawcy kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

pogotowie2
6 stycznia tuż po północy oficer dyżurny Komisariatu Policji w Bielawie został powiadomiony, przez 61-letnią kobietę o zabójstwie jej konkubenta. W toku wykonanych na miejscu zdarzenia czynności ustalono, że w jednym z mieszkań na terenie Bielawy zgłaszająca wraz z bratem oraz konkubentem spożywała alkohol. W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni w wyniku której 51-latek wyciągnął nóż i zadał nim jeden cios w okolice szyi konkubentowi zgłaszającej zdarzenie. 44-letni bielawianin został trafiony w tętnicę szyjną w wyniku czego doszło do wykrwawienia, a w konsekwencji jego zgonu, który nastąpił przed przybyciem policji oraz karetki pogotowia.

W chwili zdarzenia, 51-letni sprawca był pijany, policyjny alkomat wykazał u niego blisko 2,3 promila alkoholu. 8 stycznia Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie rozpatrzył wniosek o tymczasowe aresztowanie 51-letniego bielawianina.

*zdjęcie jest ilustracją do textu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *