Zaatakował 8-latkę na festynie

policjaBogusław M. (55 l.) z Głogowa pół roku temu skończył odsiadywać wyrok za pedofilię. Tyle czasu wystarczyło, by zaatakował ponownie i to w Bielawie. Tym razem jego ofiarą była 8-letnia dziewczynka, która bawiła się na Festynie Parafialnym podczas Bożego Ciała.

 Bogusław M. (55 l.) z Głogowa pół roku temu skończył odsiadywać wyrok za pedofilię. Tyle czasu wystarczyło, by zaatakował ponownie i to w Bielawie. Tym razem jego ofiarą była 8-letnia dziewczynka, która bawiła się na Festynie Parafialnym podczas Bożego Ciała.wiezienie1

Pedofil przyłączył się do konkubenta matki dziewczynki i obiecał kupić 8-latce słodycze, a zamiast tego wyprowadził ją z terenu festynu do pobliskich ruin i tam molestował. Następnie dał jej 10 zł i straszył zakazując mówić o tym zdarzeniu komukolwiek. Dziewczynka jednak poskarżyła się mamie i siostrze.

Policji szybko udało się ustalić sprawcę. Przebywał on w Bielawie w Misji Chrześcijańskiej Nowa Nadzieja na leczeniu odwykowym. Okazuje się, że mężczyzna w 2001 roku został skazany na 10 lat więzienia za taki sam czyn. Kiedy został doprowadzony do prokuratury nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, ale zgromadzone dowody przeczyły temu. Ostatecznie 11 czerwca Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie postanowił zastosować wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na 3 miesiące.

Śledztwo trwa. Pozostaje pytanie czy 8-latka była jedyną zaatakowaną przez niego dziewczynką?

td-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *