Z Głuszycy do TVP

gimnazjalistki tv

gimnazjalistki tvGrupa uczniów z głuszyckiego gimnazjum pokonała 40 ekip i razem z dziesięcioma innymi zespołami bierze udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z branży filmowej w Warszawie.

Grupa uczniów z głuszyckiego gimnazjum pokonała 40 ekip i razem z dziesięcioma innymi zespołami bierze udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z branży filmowej w Warszawie.gimnazjalistki tv

Zajęcia odbywają się w ramach projektu organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty we współpracy ze specjalistami z redakcji magazynu branży audiowizualnej FilmPro.

W tym roku, aby wziąć udział w warsztatach uczniowie z całej Polski musieli nakręcić etiudę pt.; ”Wpół do szóstej rano”. Za nimi zajęcia poświęcone redagowaniu scenariusza filmowego. Przez trzy dni dwie uczennice Gimnazjum Publicznego z Głuszycy: Justyna Musz i Aneta Kolesińska pod opieką Magdaleny Franków poznawały tajniki tworzenia scenariusza filmowego, który w tym roku będą musiały napisać w ramach konkursu „Film na horyzoncie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *