Z cegłówką na policjanta

azlodziej

azlodziejDzierżoniów. Z cegłówką na policjanta. 15 listopada około godziny 5.30 policjant z dzierżoniowskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymał po pościgu 28-letniego mężczyznę, podejrzanego o pobicie innej osoby. Podczas pościgu podejrzany nie reagował na polecenia funkcjonariusza.

azlodziej15 listopada około godziny 5.30 policjant z dzierżoniowskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymał po pościgu 28-letniego mężczyznę, podejrzanego o pobicie innej osoby. Podczas pościgu podejrzany nie reagował na polecenia funkcjonariusza. W pewnym momencie używając cegły usiłował dokonać czynnej napaści na policjanta. Wtedy funkcjonariusz oddał strzał ostrzegawczy. Gdy to nie poskutkowało, oddał strzał w nogę podejrzanego.

Mężczyzna został zatrzymany. Po udzieleniu pomocy medycznej, trafił do policyjnego aresztu. Jak zawsze w przypadku użycia broni, prokuratura oraz zespół kontroli Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie sprawdzą również okoliczności tego zdarzenia. Przypomnijmy, że za napaść na policjanta grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

td-24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *