XI Targi „Zdrowie ma smak”. Czas na zgłoszenia

 

Trwają zgłoszenia na Targi Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak”, które już po raz jedenasty organizuje Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Świdnickiego na XI Targi Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak” organizowane w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej. Targi odbędą się w dniach 25-27 sierpnia 2017 r. – zachęca Piotr Dębek, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Celem Targów jest promowanie tzw. „zdrowej” żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny, bez środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów. Organizatorem wydarzenia jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami są: Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury, Świdnicki Ośrodek Kultury.

Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej.

Zgłoszenia trwają do 25 lipca.

Regulamin targów i karta zgłoszeniowa do pobrania na www.powiat.swidnica.pl.

oprac. (bfg)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *