Występ uczniów klasy I a podczas Przeglądu Teatrzyków Szkolnych „Zielony teatrzyk”

26 kwietnia uczniowie klasy I a wzięli udział w I Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Zielony teatrzyk”. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie teatralne o charakterze ekologicznym. Głównym celem było pokazanie lasu i jego mieszkańców.

Zielony teatrzyk 1

Treść przedstawienia uczy dzieci właściwych zachowań i postaw ludzi wobec przyrody, pokazuje też niewłaściwie i szkodliwe dla środowiska zachowania.

Było to ważne wydarzenie w życiu uczniów klasy I a, ponieważ po raz pierwszy mieli możliwość wspólnego uczestniczenia w wyjazdowej imprezie o tak ważnym charakterze (Przegląd Teatrzyków Szkolnych odbył się w Szkole Podstawowe im. Anny Jenke w Mrowinach).
Uczniowie nawzajem się wspierali, integrowali i z wielką tremą występowali przed publicznością

Uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy w składzie: Błażej Batko, Julia Czapula, Filip Dobkiewicz, Weronika Głogowska, Szymon Grajek, Antonina Janicka, Nikodem Jarosz, Mateusz Jedliński, Bartosz Jurek, Jakub Laurecki, Artur Mączka, Wojciech Ogonowski, Oliwier Rabenda, Lena Radziszewska, Michalina Rogacz, Zuzanna Skrzyńska, Milena Struzik, Hanna Walczak, Mateusz Woźnica, której opiekunami są Edyta Natanek i Anna Sochacka.

Zielony teatrzyk 2 Zielony teatrzyk 5 Zielony teatrzyk 4 Zielony teatrzyk 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *