Wygrała ogólnopolski konkurs!

To jeden z największych sukcesów Alicji Komar i Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych. Uczennica 2 klasy hotelarskiej zdobyła pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości 2015.

_DSC0460

– Nie spodziewałam się, że zostanę wyróżniona, tym bardziej byłam mile zaskoczona, że zajęłam I miejsce w tym ogólnopolskim konkursie – przyznaje Alicja –  Jako cel mojej wizyty wybrałam Komendę Powiatową Policji w Świdnicy i przygotowałam fotorelację na ten temat. Stwierdziłam, że jest to ciekawe miejsce i dużo się tam dzieje. Wiele się dowiedziałam i zobaczyłam np. w jaki sposób zbiera się ślady, dowody z miejsca zbrodni i bada prawdomówność osoby przesłuchiwanej. Prezentację wykonałam sama. Starałam się, żeby umieszczone w niej konkretne informacje wzbogacone zostały zdjęciami. Cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w Dniu Przedsiębiorczości i zachęcam każdego do uczestniczenia tego typu inicjatywach skierowanych do młodzieży.

Ogólnopolski konkurs odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest od kilkunastu lat. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika został dwukrotnie wyróżniony statuetką przedsiębiorczości (2008, 2013), jednak nigdy dotąd nasza szkoła nie otrzymała nagrody indywidualnej.

Komar_alicja_dyplom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *