Wygraj bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju! (KONKURS)

Agencja Artystyczna Art zaprasza na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju! Premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek” odbędzie się w niedzielę 8 października o godz. 16:00 w Hali Widowiskowej Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia!

KMN_MAJ-MESKIE_B2_480x680mm_2017-2

„Maj zaczyna się we wtorek” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Kabareciarze stawiają pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadają na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Nie tylko oni mają takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszają na ich ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Intencja jest jedna – stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem można dać radę. Na koniec bisy, a tam – największe hity.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Bilety dostępne w sprzedaży:

– Hotel AQUA ZDRÓJ

– Agencja Artystyczna „Art”

– biletynakabarety.pl

– biletyna.pl

Szczegółowe informacje i zamówienia zbiorowe na bilety pod nr telefonu: 693 062 880.

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia na październikowy występ kabaretu. Możliwości wygranej są dwie.

  • Jedno podwójne zaproszenie zostanie wylosowane wśród osób, które odpowiedzą na pytanie:

KTO WCHODZI OBECNIE W SKŁAD KABARETU MORALNEGO NIEPOKOJU?

Prawidłową odpowiedź należy przesłać na adres: konkurs@swidnickie.pl, w tytule wpisując KONKURS KABARET. Prosimy również o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu w celu skontaktowania się ze zwycięzcami.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5 października.

  • Dwa podwójne zaproszenia zostaną wylosowane wśród kuponów dostarczonych do redakcji „Wiadomości Świdnickich”. Kupony znajdziecie w wydaniach z dni 25 września i 2 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *