Wspólnota online

wspolnota

wspolnotaŚWIDNICA. Wspólnota Samorządowa także rusza w sieć. Wzorem PO otworzyła własny profil na facebooku.

wspolnotaŚWIDNICA. Wspólnota Samorządowa także rusza w sieć. Wzorem PO otworzyła własny profil na facebooku.

Wspólnota Samorządowa Ziemi Świdnickiej organizuje dziś Festyn „Pożegnanie lata” (czytaj tutaj). Nie da się ukryć, że jest to nieformalny początek kampanii wyborczej, którą rozpoczynają po kolei wszystkie ugrupowania w mieście i powiecie (czytaj także tutaj). Jak mówił nam kilka dni temu szef Wspólnoty Tadeusz Grabowski, jego ugrupowanie, które – pamiętajmy – formalnie istnieje jako stowarzyszenie, a nie partia polityczna, zacznie odkrywać karty wraz z otwarciem strony, które było zaplanowane na jutro, czyli dzień po festynie.

Okazuje się, że nowa strona www Wspólnoty jest już aktywna. Na stronie głównej członkowie stowarzyszenia oznajmiają, że są na Facebooku oraz że ich kandydatem na prezydenta jest Wojciech Murdzek wraz z odesłaniem do jego oficjalnej strony.

Poznajemy też aktualności z życia Wspólnoty, m.in. takie jak zakończenie akcji zbierania podpisów pod apelem do ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka o przyspieszenie budowy południowej obwodnicy Świdnicy. – To wynik akcji zbierania podpisów organizowanej przez Wspólnotę Samorządową Ziemi Świdnickiej – czytamy. – Podobny apel, ale w sprawie zachodniej obwodnicy naszego miasta otrzyma marszałek województwa dolnośląskiego Marek Łapiński.

Co więcej zaproponuje nam Wspólnota?

(ao)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *