Wspólne zajęcia z przedszkolakami

W ramach projektu „Wesołe przedszkolaki, radosne pierwszaki” gościliśmy w naszej szkole dzieci z przedszkola nr 2 w Strzegomiu.

Wspólne zajęcia z przedszkolakami 4

Uczniowie klasy II d wprowadzili swoje młodsze koleżanki i kolegów do krainy figur geometrycznych. Za pomocą zmysłów poznawały tam figury, rozwiązywały zagadki matematyczne. Wysłuchały bajek o królestwie kół, kwadratów, trójkątów i prostokątów przygotowanych przez ich starszych kolegów. Tworzyły też własne królestwa, wykazując się niezwykłą pomysłowością. Na zakończenie przygotowano owocowy poczęstunek, a przedszkolaki za wspaniałą pracę otrzymały geometryczne medale.

Lubimy spędzać czas z młodszymi koleżankami i kolegami. Cieszy nas to, że podczas wspólnej zabawy tak wiele mogą się od nas nauczyć. Spotkania z przedszkolakami sprawiają nam wiele radości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ich wizyty w naszej szkole.

Uczniowie klasy II d z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 Strzegomiu w składzie: Krystian Barnak, Maja Burdzińska, Agata Byra, Weronika Byra, Joanna Ciochoń, Kornel Dmetrasz, Bartosz Galica, Paweł Gapa, Katarzyna Góra, Karol Grzymek, Aleksandra Małecka, Patryk Michałowicz, Wiktoria Mulka, Mateusz Pakla, Patryk Pernet, Oliwier Roman, Jagoda Rymowicz, Wiktor Szerszeń, Bartosz Szuran, Patryk Świrski, Artur Tatarczuk, Jagoda Traczyk, Karolina Wyrzychowska, Anna Vynnyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu, której opiekunem jest Danuta Perchun.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *