Wręczyliśmy rogate statuetki! (FOTO)

Nagrodziliśmy firmy, samorządy oraz instytucje podczas finałowej gali XIX Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2016. Wśród triumfatorów znaleźli się Sonel S.A., Gminy Strzegom i Bielawa, Pasol-Paco Sp. z o.o. oraz Kopalnia Złota Usługi Turystyczne AURUM ze Złotego Stoku. Podsumowanie zmagań jak zwykle odbyło się w Zamku Książ.  

muflony_2016_rozdane

Tym razem na nasz konkurs napłynęły aż 52 zgłoszenia, czyli o 4 więcej niż w zeszłym roku, a najlepszych nagrodziliśmy w pięciu kategoriach – w tym dwóch nowych. Zwycięzcą w kategorii Firma Odpowiedzialnego Biznesu został Sonel S.A. W kategorii Mikro/Mała Firma triumfowała Kopalnia Złota Usługi Turystyczne ze Złotego Stoku, a w najlepszym Wydarzeniem/Inicjatywą zeszłego roku został wybrany Festiwal Folkloru, organizowany w gminie Strzegom. W naszej nowej kategorii – Metamorfoza 10-lecia za lata 2007-2016 zwyciężyła gmina Bielawa, która otrzymała statuetkę za Jeziora Bielawskie. W gronie Najlepszych Produktów bezkonkurencyjny okazał się chleb, wytwarzany przez świdnicką spółkę Pasol-Paco.

Nasz Plebiscyt to jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych tego typu przedsięwzięć w województwie. Od 19 lat wyróżniamy podmioty z terenu kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego i kamiennogórskiego, które mają duży wpływ na rozwój całego regionu. Doceniamy osiągnięcia biznesowe, edukacyjne, medyczne, społeczne, kulturalne, sportowe. Nasz plebiscyt wspiera przedsiębiorczość, innowacyjność, odpowiedzialny biznes, a także ekologię. Nagradzamy tych wszystkich, którzy angażują się w życie społeczne regionu, inwestują, tworzą miejsca pracy, nie boją się ryzyka.

Przypomnijmy, że organizatorem Plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Wyniki XIX Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2016

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

1.Sonel S.A.

2.Pasol-Paco Sp. z o.o.

3.Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o.

Najlepsze Wydarzenie/Inicjatywa 2016 Roku

1.Gmina Strzegom

2.Gmina Głuszyca

3.Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Aqua-Zdrój

Metamorfoza 10-lecia (lata 2007-2016)

1.Gmina Bielawa

2.Zakłąd Aktywności Zawodowej Victoria

3.Gmina Żarów

Najlepsza Mirto/Mała Firma

1.Kopalnia Złota Usługi Turystyczne AURUM

2.PPH BARTEK Jacek Łysiak

3.Drukarnia Poldruk s.c.

Najlepszy Produkt

1.Pasol-Paco Sp. z o.o.

2.Vito-Plast s.c.

3.Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

foto: Marart.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *