Wpadł z marihuaną

marihuana

marihuanaSto porcji marihuany znaleźli przy 23-latku policjanci ze Strzegomia. Miłośnik „zielonego” był agresywny, w trakcie zatrzymania zaatakował funkcjonariuszy.

 

Sto porcji marihuany znaleźli przy 23-latku policjanci ze Strzegomia. Miłośnik „zielonego” był agresywny, w trakcie zatrzymania zaatakował funkcjonariuszy.

O szczegółach zdarzenia opowiada Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Policjanci z komisariatu policji w Strzegomiu patrolując miasto, na jednej z ulic Strzegomia zauważyli mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci wylegitymowali mężczyznę. W trakcie legitymowania okazało się iż 23-latek posiada on przy sobie zielony susz. Na pytanie policjantów co znajduje się w woreczkach, mężczyzna odpowiedział, że marihuana. Funkcjonariusze poinformowali mężczyznę, że zostaje zatrzymany, w związku z posiadaniem substancji zabronionej. W trakcie zakładania kajdanek mężczyzna zaczął być agresywny, szarpał funkcjonariuszy, wyrywał się i kopał. Policjanci przewieźli zatrzymanego do komisariatu, gdzie został przebadany na alkoteście – był trzeźwy. marihuana

W mieszkaniu zatrzymanego policjanci zabezpieczyli 16 woreczków z zielonym suszem. W sumie 23-latek posiadał blisko 100 porcji narkotyków.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

(ram), {fcomment}

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *