WORD współpracuje z policją

WORD

WORDWAŁBRZYCH. Do walki z piratami drogowymi w mieście włączył się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Do walki z piratami drogowymi w mieście włączył się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu podpisała już porozumienie określające zasady współpracy z WORD.

WORD

Z inicjatywy Janusza Figla, komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie przedstawicieli policji z przedstawicielami WORD-u. Rezultatem rozmów jest porozumienie określające zakres współpracy obydwu instytucji. Jeden z punktów porozumienia dotyczy przekazywania policji materiałów zarejestrowanych przez kamery zainstalowane w samochodach egzaminacyjnych WORD. Bardzo często kamery rejestrują rażące przypadki łamania przepisów ruchu drogowego przez innych użytkowników dróg. Na tej podstawie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu będą podejmować kroki, zmierzające do ukarania sprawców wykroczeń drogowych.

Działania te mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.

Porozumienie podpisali: z-ca komendanta miejskiego policji w Wałbrzychu podinsp. Zbigniew Oryl oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu Leszek Tkaczyk.

 

źródło: www.regional.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *