WORD do zburzenia

word_poziom

word_poziomGmina chce przejąć budynek, w którym mieści się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Chce przejąć i zburzyć, ponieważ nie mieści się on w koncepcji przebudowy Starej Kopalni.

Wałbrzych. Gmina chce przejąć budynek, w którym mieści się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Chce przejąć i zburzyć, ponieważ nie mieści się on w koncepcji przebudowy Starej Kopalni. Nie wiadomo gdzie w przyszłości odbywać się będą egzaminy. Najciekawsze jest jednak to, że o planach miasta nie wie ani WORD, ani właściciel obiektu.word_poziom

Plotka o „zburzeniu WORD-u” krąży po mieście już od kilku tygodni. Wcześniej – gdy budynek przy ulicy Wysockiego zajmował również ZUS – takiego tematu nie było. Po wyprowadzce lekarzy orzeczników do nowej siedziby przy ulicy Kasztanowej, budynek w więcej niż połowie stoi pusty. Tuż za nim, na byłym „Thorezie” toczą się ogromne prace w ramach powstającego tam Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia. To fakt, że prostokątny, szary obiekt do całości raczej pasował nie będzie. 

Fot. Krzysztof Kołowicz

walbrzyski.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *