WOŚP w Świebodzicach (PROGRAM)

wosp 27

wosp 27Przed nami 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pracy gotowych jest już 114 wolontariuszy, program finału zapięty na ostatni guzik, zatem w niedzielę, 11 stycznia, zapraszamy wszystkich świebodziczan do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, by wesprzeć opiekę medyczną nad seniorami i dziećmi, a także pomóc w zakupie sprzętu na dziecięce oddziały onkologiczne i pediatryczne.

Przed nami 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pracy gotowych jest już 114 wolontariuszy, program finału zapięty na ostatni guzik, zatem w niedzielę, 11 stycznia, zapraszamy wszystkich świebodziczan do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, by wesprzeć opiekę medyczną nad seniorami i dziećmi, a także pomóc w zakupie sprzętu na dziecięce oddziały onkologiczne i pediatryczne.

wosp 27

Nasze świebodzickie wielkie granie rozpoczynamy o godz. 11.00 na Stadionie im. Ludwika Paluszaka, ul. Sportowa15, meczem MKS Victoria Liga Okręgowa z AZS PWSZ Wałbrzych Liga Kobiet, a oficjalnie – o godz. 13.00 – w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Mieszka Starego 4 – mówi Zofia Marek, szefowa świebodzickiego sztabu WOŚP. – Zapraszamy na fantastyczny, 7-godzinny program, pyszne domowe ciasta, koncerty zespołów, występy dzieci, i oczywiście licytację gadżetów.

Wśród przekazanych orkiestrze prezentów do licytacji są m. in. biżuteria sutasz, srebro, rękodzieło, obrazy, witraże, gadżety fundacji, ale także przejazdy zabytkowym wozem bojowym, strzelanie z łuku oraz tytułowe „odlotowe” atrakcje – przeloty samolotem dla 3 osób, szybowcami dla 3 osób i kurs spadochronowy oraz zasobnik na spadochron – wszystko to przekazane przez Towarzystwo Lotnicze ze Świebodzic. Ale to nie koniec, dary wciąż napływają.

Patronat Honorowy nad Finałem objął Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

Świebodzicki Finał to także zbiórka krwi w godz. 12.00-16.00 w holu Gimnazjum nr 2.

Zapraszam gorąco na orkiestrowe granie wszystkich świebodziczan! Po prostu bądźmy razem w tej „letniej zadymie” w środku zimy, cieszmy się, niosąc radość i nadzieję innym – zachęca Zofia Marek.

Szczegółowy program dostępny na plakacie poniżej.

opr. (bfg), fot. archiwum redakcji

005-01

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *