Wolontariat na skwerze

Fundacja Inicjatywa B zaprasza mieszkańców gminy Żarów do uczestnictwa w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza Wolontariat na skwerze C. Kulmiza.

Wieloetapowy projekt, który prowadzą Fundacja Inicjatywa B oraz Gmina Żarów potrzebuje Waszej pomocy! Po wielkich inwestycjach, które w ramach planu rewitalizacji przeprowadził Urząd Miejski w Żarowie, pora na działania wolontarystyczne. Prace będą prowadzone w grupach dwuosobowych i ć będą to: prace ziemne związane z usunięciem niechcianych korzeni i kamieni,  spulchnianie podłoża,     usuwanie traw i korzeni z donic, rozprowadzanie kompostu czy  wyrównanie podłoża grabiami – informują organizatorzy akcji. Podczas wydarzenia obowiązują normy sanitarno-epidemiologiczne.

Aby wziąć udział w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. – W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, numer telefonu / e-mail, wiek, informacje o dyspozycyjności (w które dni dasz radę pomóc w pracach na skwerze), deklaracje sprzętowe (jeśli masz grabki, łopaty, sekatory, taczki, rękawiczki etc., koniecznie nas o tym poinformuj) – dodają pomysłodawcy akcji. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz: potwierdzenie przyjęcia do jednej z grup zadaniowej, kontakt do koordynatora działań, a po wykonanej pracy certyfikat i referencje. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 20 osób. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu e-mailowego.

Organizatorami akcji, która odbędzie się w dniach 18-19-20 marca 2020 / 25-26-27 marca 2020, w godzinach 16.00-20.00 na terenie Skweru C. Kulmiza są  Fundacja Inicjatywa B, Gmina Żarów, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp z o.o.. Koordynacja prac dla Fundacji Inicjatywa B: Agnieszka Feszter oraz Monika Bogusz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *