Wjechał w paletę z brukiem (FOTO)

DSC 1680

DSC 1680Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Świebodzicach. BMW wypadło z drogi i uderzyło w stojącą na chodniku paletę załadowana kostką brukową.

 

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Świebodzicach. BMW wypadło z drogi i uderzyło w stojącą na chodniku paletę załadowana kostką brukową.

Do wypadku doszło przy ulicy Jeleniogórskiej w nocy z 15 na 16 lutego. BMW podróżowały trzy osoby. Wszystkie miały zapięte pasy bezpieczeństwa, co uchroniło je od jeszcze poważniejszych obrażeń. 20-letni kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku. Mniej szczęścia miało jednak dwóch pasażerów. 31-latek z podejrzeniem odmy płucnej trafił do szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu, natomiast 34-latek ze złamaną nogą w udzie i złamana miednicą został przewieziony do szpitala „Latawiec” w Świdnicy. DSC 1680

Przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. – Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie na chodnik, gdzie ustawiona była paleta z kostką – mówi Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

(ram)

{fcomment}

 

{gallery}galerie/150219wypadek{/gallery}

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *