Wielkie granie dla chorych dzieciaków (VIDEO)

Wielkimi krokami zbliża się kolejna charytatywna impreza organizowana przez Fundację Łączy Nas Football. Już po raz piąty do Świdnicy zjadą się piłkarze i sportowe gwiazdy innych dyscyplin, aby wziąć udział w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłkarskim.

koszulka

8 stycznia piąty już raz z rzędu w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów rozegrany zostanie Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski.

Tym razem cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieciaków: Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna Zdrój oraz Gai z Lubina.

W zmaganiach piłkarskich zobaczymy na boisku zespoły: Polonia-Stal Świdnica, Górnik Wałbrzych, Zagłębie I Lubin, Lech Poznań – Olboj Stars (ekipa Jarosława Araszkiewicza), JAKO Fighter Team oraz reprezentacja Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

https://youtu.be/wF6XAqpy_yI

nagranie Mariusz Ordyniec

Tak jak w poprzednich latach odwiedzi nas wielu znanych sportowców, i nie będą to tylko i wyłącznie piłkarze. Ich personalia podamy w ostatnim tygodniu przed imprezą. Cały czas rozmawiamy z wieloma z nich i oczekujemy od nich potwierdzenia udziału w tym przedsięwzięciu – mówi Wiesław Żurek, prezes Fundacji „Łączy nas Football”. – Oprócz zmagań sportowych przeprowadzimy wzorem lat ubiegłych licytację wielu koszulek z autografami najlepszych polskich piłkarzy. Będą to ich koszulki klubowe i reprezentacyjne. Wylosujemy również spośród ponumerowanych cegiełek, które zakupią widzowie kilkanaście bardzo atrakcyjnych nagród.

Cegiełka o wartości 10 zł  będzie wstępem na Turniej. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej imprezy zostaną przekazane w późniejszym terminie. Nie mniej jednak w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich już dzisiaj.

08.01.2017 r. godz. 15:00 – Świdnica, hala sportowa na Osiedlu Zawiszów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *