Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

„Wiadomości Świdnickie” z prezentami

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. W tym tygodniu mamy dla Was prezenty – kalendarz na 2018 rok oraz kartkę świąteczną. 

Na jedynce temat „Krzyczał, że wysadzi pół miasta”. Poszedł na stację benzynową, oblał się paliwem i groził, że się podpali. 42-latek jest już oskarżony. Usłyszał cztery zarzuty. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, odrestaurowanych rzeźbach, przypadkowej kobiecie zaatakowanej w sklepie, groźnym wycieku gazu w Świebodzicach, akcji „Podziel się”, Świdnickim Forum Kobiet, powstańcu w szkole, nowym przedszkolu w Marcinowicach, zabytkowym obrazie, kaplicy zamkowej, „Supergłówkach” z podstawówki i skutecznych pościgach Polonii.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

4 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *