„Wiadomości Świdnickie” z prezentami

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. W tym tygodniu mamy dla Was prezenty – kalendarz na 2018 rok oraz kartkę świąteczną. 

Na jedynce temat „Krzyczał, że wysadzi pół miasta”. Poszedł na stację benzynową, oblał się paliwem i groził, że się podpali. 42-latek jest już oskarżony. Usłyszał cztery zarzuty. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, inwestycjach w mieście, odrestaurowanych rzeźbach, przypadkowej kobiecie zaatakowanej w sklepie, groźnym wycieku gazu w Świebodzicach, akcji „Podziel się”, Świdnickim Forum Kobiet, powstańcu w szkole, nowym przedszkolu w Marcinowicach, zabytkowym obrazie, kaplicy zamkowej, „Supergłówkach” z podstawówki i skutecznych pościgach Polonii.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *