Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

„Wiadomości Świdnickie” z kalendarzem

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.  W tym tygodniu dla naszych Czytelników mamy prezent – Kalendarz na 2018 rok! Zapraszamy do redakcji.

Na jedynce temat „Uratowany z pożaru”. O śmierć otarł się mieszkaniec ulicy Długiej w Świdnicy. Niewiele brakowało, by mężczyzna spalił się we własnym mieszkaniu. W czasie, gdy spał, jego sąsiad zauważył ogień, wszedł do płonącego pomieszczenia i go uratował. Dzięki temu nie doszło do tragedii.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, zapadniętym placu przy katedrze, kobiecym strajku, wygranej w Lotto, Świdnickich Dniach Seniora, budżecie obywatelskim, wygranej świdnickiego Latawca, regionie przyjaznym przedsiębiorcom, Świdnickich Gryfach, kongresie małżeństw, Rajdzie o Kropelce, nagrodach kulturalnych, Czasie na Teatr, otwarciu kompleksu boisk, wizycie gości Czech i o Turnieju Bokserskim.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także na Kabaret Moralnego Niepokoju.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

2 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *