Weź udział w Rajdzie Nepomucenowym

To na pewno nie jest dobra propozycja dla telemaniaków, koneserów tapczanów, smakoszy długo doprawianych dań czy wielbicieli szybkiej komunikacji. Osoby, które zaliczają się do grup wymienionych powyżej… nie skorzystają z tej propozycji. Za to w 100 proc. ucieszy ona amatorów długich, pieszych wycieczek, zagadek, tajemnic i pięknych widoków. Zapraszamy na IX Rajd Nepomucenowy!

nepomucen-page-001

Impreza, jak sama jej nazwa wskazuje, organizowana jest cyklicznie od 9 lat. Za jej powodzenie odpowiada Oddziałowa Komisja Piesza PTTK w Świdnicy oraz Dziecięce Koło Turystyczne „ToTuToTam” działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy.

W tym roku obieramy kierunek na Zieleniec i „Wzgórze Niemczańsko – Strzelińskie”, które stanie się dla uczestników Rajdu obowiązkowym przystankiem, by odebrać odznakę – omawia Zbigniew Curyl, dyrektor MDK w Świdnicy a jednocześnie opiekun Koła Turystycznego „ToTuToTam” i prezes zarządu PTTK w Świdnicy.

IX Rajd Nepomucynowy odbędzie się 20 marca 2016 r. Wyjazd spod Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy zaplanowany został na godz. 7.00 rano, a powrót na godz. 17.30. W planie Rajdu uwzględniono wizytę w kościele św. Jana Nepomucena w Zieleńcu, zwiedzanie Zieleńca i wejście na wzgórze. Koszt udziału w wycieczce to 20 zł dla członków PTTK i 25 zł dla pozostałych osób zainteresowanych.

Zapisy przyjmowane są w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy pod nr tel. 74 851 33 30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *