Warsztaty dla doradców (FOTO)

„Nasz los, czyli jak przekonać klienta do…” – pod takim hasłem w Gimnazjum nr 4 w Świdnicy odbyły się warsztaty zorganizowane dla doradców zawodowych, pedagogów i psychologów w ramach podpisanej w ubiegłym roku sieci doradców zawodowych ziemi świdnickiej. Były to już drugie takie spotkanie.

Jpeg

Warsztaty odbyły się w piątek, 4 marca. Przez ponad 4 godziny specjaliści informowali o szeregu rozwiązań, jakie można stosować w nowoczesnym doradztwie.

Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z Testem Achtnicha i jego miejscem w doradztwie zawodowym, byli uczestnikami sesji doradczej z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi – kart, mogli również wypracować własny pomysł na swój biznes podczas szkolenia z trenerem biznesu, podpytać o możliwości zakładania własnej firmy itp. mieli również okazję przejść szkolenie z metody GROW w doradztwie zawodowym i za pomocą różnych poznanych innych narzędzi doradczych przejść live case study.

Było wiele emocji, wiele konstruktywnych wniosków i przede wszystkim świetna doradcza atmosfera – relacjonuje doradca zawodowy Marcin Kuc.

Każdy uczestnik na zakończenie szkolenia odebrał zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Warto dodać, że kolejne szkolenie dla doradców planowane jest już w maju 2016.

(fot. G4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *