W stylu Gangu Olsena

policja2

policja2Zamiast wymarzonego świętego spokoju i lepszego życia – powrót za kratki i w perspektywie kolejny wyrok. 50-latkowi w brawurowym poszukiwaniu szczęścia stanął na przeszkodzie… brak paliwa.

 

Zamiast wymarzonego świętego spokoju i lepszego życia – powrót za kratki i w perspektywie kolejny wyrok. 50-latkowi w brawurowym poszukiwaniu szczęścia stanął na przeszkodzie… brak paliwa. policja2

Mężczyzna wyszedł na przepustkę z aresztu. Nie chciał wracać do celi, więc ukradł samochód i wyruszył w nim w poszukiwaniu szczęścia. Konkretnie wyruszył w kierunku Wrocławia. O niepowodzeniu wyprawy zadecydował fakt, że 50-latek nie sprawdził ile ma paliwa. Wystarczyło go tylko do Kątów Wrocławskich. Tam porzucił poloneza trucka i niestety dla siebie wpadł w ręce szukających pojazdu świdnickich policjantów.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do kradzieży samochodu, a swój czyn usprawiedliwiał chęcią zmiany swojego życia – opowiada Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. – Za kradzież z włamaniem grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

(ram)

{fcomment}

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *