Urzędnicy promują bluzgi Kukiza

kuzniar

kuzniarPaweł Kukiz jakiś czas temu napisał „dzieło” dedukowane Jarosławowi Kuźniarowi. Poza tym, że zawiera ono wulgaryzmy, wyśmiewa „Warszawiaków z Dzierżoniowa”, to jeszcze umieszcza Bielawę w zestawieniu „Kasa, Prostytucja, Sława…”. Tymczasem dział promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie natychmiast postanowił się tym faktem pochwalić i wszystko opisał na oficjalnej stronie internetowej pod tytułem „Kukiz poetycko o Bielawie i Dzierżoniowie”.

Paweł Kukiz jakiś czas temu napisał „dzieło” dedukowane Jarosławowi Kuźniarowi. Poza tym, że zawiera ono wulgaryzmy, wyśmiewa „Warszawiaków z Dzierżoniowa”, to jeszcze umieszcza Bielawę w zestawieniu „Kasa, Prostytucja, Sława…”. Tymczasem dział promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie natychmiast postanowił się tym faktem pochwalić i wszystko opisał na oficjalnej stronie internetowej pod tytułem „Kukiz poetycko o Bielawie i Dzierżoniowie”.kuzniar

O sprawie tego, ze jeden pan jest na tyle niewychowany, by pisać takie rzeczy na drugiego pana, w ogóle nie zamierzaliśmy pisać. Nie widzimy takiej potrzeby. Natomiast fakt, że dzierżoniowscy urzędnicy postanowili takie zdarzenie eksponować na stronie Urzędu Miasta, budzi zdumienie.

Czytamy na niej: „Paweł Kukiz ogłosił na fb, że napisał fraszkę i prowokuje na 2013 rok. Dość znamienna jest zmiana poetyki barda polskiej skrajnej prawicy. Artysta dodaje też, że dedykuje ją Jarkowi Kuźniarowi.”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *