Urośnie galeria w Dzierżoniowie

galeria-1

galeria-1Rozpoczęły się prace przy budowie Galerii Dzierżoniów, której inwestorem jest Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa. Otwarcie obiektu zaplanowano na połowę 2014 roku.

Rozpoczęły się prace przy budowie Galerii Dzierżoniów, której inwestorem jest Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa. Otwarcie obiektu zaplanowano na połowę 2014 roku.galeria-1

Budowa Galerii Dzierżoniów rozpoczęła się zgodnie z założonym harmonogramem. Galeria Dzierżoniów będzie znajdować się w centrum Dzierżoniowa, przy skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Prochowej, w miejscu byłego dworca PKS. Docelowo w galerii będzie działać dwadzieścia punktów usługowych, a łączna powierzchnia handlowa wyniesie 5 tys. m2.

– Całość projektu nawiązywać ma do przęsła mostu – w pobliżu przepływa rzeka – tłumaczy Krzysztof Mucha z Biura Inwestycji Kapitałowych w Krakowie.

Obiekt będzie miał dwa poziomy. Znajdą się na nich punkty hanlowo-usługowe, gastronomiczne oraz oczywiście liczne sklepy. Wśród najemców są już m.in. Euro RTV AGD i Martes Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *