Urodzinowa Galeria – zdjęcia

Była zabawa, wiele konkursów i występ gwiazdy – Anny Wyszkoni. Tysiące świdniczan i przyjezdnych gości świętowało w sobotę z Galerią Świdnicką czwarte urodziny.

Urodziny Galerii Świdnickiej (16)

Galeria została otwarta w marcu 2012 roku. Od razu wpisała się w krajobraz miasta. Nie tylko jako obiekt handlowy, ale miejsce spotkań, rozmów biznesowych oraz róznego rodzaju wydarzeń kulturalno – rozrywkowych. Jej rozległy gmach, zlokalizowany w miejscu dawnych zakładów przemysłowych, nawiązuje do najlepszych tradycji dolnośląskiej architektury i łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Na 24 tysiącach metrów kwadratowych mieści się ponad 50 sklepów, usytuowanych na parterze obiektu, a także nowoczesny klub fitness. Oferta handlowa Galerii Świdnickiej to marki liderów rynku mody, usług, wyposażenia wnętrz, sprzętu AGD i elektroniki oraz branży kosmetycznej.

W Galerii Świdnickiej znajduje się w pełni cyfrowe kino Cinema 3D, które w 4 salach może pomieścić jednocześnie ponad 1000 widzów. Kino dysponuje najnowocześniejszymi projektorami, serwerami i znakomitym systemem odtwarzania dźwięku. Obiekt to również miejsce do spotkań. Zarówno biznesowych przy kawie jak i rodzinnych obiadów. Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Poza udanymi zakupami galeria zapewnia swoim klientom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób, organizując kilka razy w miesiącu wydarzenia docierające do bardzo szerokiego grona odbiorców. Od początku swojego istnienia Galeria Świdnicka nawiązała owocną współpracę z wieloma instytucjami, organizacjami i placówkami oświatowymi. Dzięki temu może efektywnie wspierać wszelkiego rodzaju inicjatywy o charakterze lokalnym oraz społecznie użytecznym. Dlatego w sobotę, gdy świętowała czwarte urodziny, przybyły do niej tysiące gości. Jak się bawili? Zobaczcie na zdjęciach autorstwa Piotra Załęcznego.

1 thought on “Urodzinowa Galeria – zdjęcia

  1. Od nastepnego poniedzialku rozpoczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mna?
    Znalazłam w internecie dobry plan na schudnięcie, wygoglujcie sobie – Jak
    szybko schudnąć Kamidoni i zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *