Ucz się jeździć z najlepszymi – Nauka Jazdy RobLech, Akademia Auto Świat Świdnica

Uczą jeździć samodzielnie, a nie tylko wykonywać polecenia instruktora. Kursant ma przejeździć największą możliwą ilość kilometrów w każdych możliwych warunkach i na każdej drodze, a nie skupiać się na prawdopodobnej trasie egzaminu. Każdy z instruktorów przechodzi szkolenia z zakresu metodyki nauczania, psychologii, komunikacji i techniki doskonalenia jazdy. W Świdnicy powstała nowa szkoła jazdy, której właścicielem jest Robert Leszczyński – doświadczony instruktor działający na lokalnym rynku od czterech lat.

Akademia Auto Świat
Akademia Auto Świat jest pierwszą w Polsce siecią nowoczesnych Szkół Jazdy. Wszystkie ośrodki, które ją tworzą, działają według tej samej, autorskiej metody nauki – Tracking Progress Methodology. Tworząc program nauki, specjaliści korzystają z narzędzi, jakie dają psychologia i metodyka nauczania. Dzięki temu zapewniają kursantom maksymalny komfort i redukują stres towarzyszący pierwszym chwilom za kierownicą. Statystyki zdawalności potwierdzają wysoką skuteczność szkolenia w ośrodkach Akademii Auto Świat.

Akademia Auto Świat to inicjatywa wydawcy magazynu „Auto Świat”, najpoczytniejszego tygodnika motoryzacyjnego w Polsce. Program szkolenia oparty o Metodologię Śledzenia Postępów (Tracking Progress Methodology) pozwala na szybsze i efektywniejsze pozyskiwanie wiedzy i doświadczenia za kierownicą. Szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i pewność zachowań na drodze. Kurs nauki jazdy w sieci szkół ma przygotować przyszłego kierowcę do samodzielnego poruszania się po drodze. Egzamin nie jest celem szkolenia, a jedynie naturalnym zakończeniem pewnego etapu. Każdy absolwent Akademii po zdaniu egzaminu państwowego otrzymuje na start darmowy pakiet bezpieczeństwa (apteczka, kamizelka odblaskowa).

Najważniejszy jest klient
Jesteś nie tylko kursantem, ale również klientem, dlatego wymagasz profesjonalizmu i go otrzymujesz. Masz prawo do szacunku i kultury, co od początku podkreślają zarówno pomysłodawcy Akademii, jak i sami instruktorzy, dlatego każdy z nich jest ubrany jednorodnie, schludnie i zachowuje się kulturalnie. Złe praktyki czy słownictwo są zmorą i grzechem wielu instruktorów, ale nie tutaj. W Akademii Auto Świat możesz liczyć na najwyższą jakość.

Teraz również w Świdnicy
Od niedawna również w Świdnicy można skorzystać z usług specjalistów w branży szkolenia przyszłych kierowców. Możliwość taką daje Robert Leszczyński, który jest właścicielem Ośrodka Szkolenia Kierowców „RobLech”, którego siedziba mieści się przy ul. Gdyńskiej 25/41. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, dając możliwość jak najlepszego opanowania zarówno teorii, jak i praktyki prowadzenia samochodu. Specjalizuje się kategorii B, a dołączając do ekspertów w swej branży potwierdza skuteczność swoich szkoleń.

Na chętnych nauki w „RobLech” czeka wiele promocji – honorowana jest Świdnicka Karta Dużej Rodziny. Oznacza to, że każdy zainteresowany, który ją posiada, otrzymuje rabat w wysokości 20% od ceny wyjściowej na wybrany kurs. Płatność za kurs można rozłożyć również na pięć rat, a każdy kursant szkoły otrzymuje w prezencie najlepszą na rynku nawigację samochodową NaviExpert.

AutoAsertywni – kampania edukacyjna Akademii Auto Świat
Dla większości młodych ludzi uzyskanie prawa jazdy to ogromny krok w dorosłość kojarzoną z niezależnością, wolnością i swobodą poruszania się. W szkoleniu na kierowców bardzo często zapomina się jednak o tym, co najważniejsze: o odpowiedzialności za siebie, pasażerów i innych użytkowników dróg. Dlatego prócz nauki jazdy instruktorzy szkolą również w asertywności – stawiać granice kolegom nakręcającym młodego kierowcę do bardziej brawurowej jazdy czy pijanym pasażerom, którzy przenieśli się z imprezą do samochodu. Asertywny powinien być zarówno kierowca, jak i pasażer – wchodząc do czyjegoś samochodu powierzasz swoje bezpieczeństwo i życie drugiej osobie. Dlatego tak ważnym jest, aby nie odwracać jego uwagi od drogi i skupienia na prowadzeniu pojazdu. Dewizą całej akcji jest „Nigdy nie prowadzę pod wpływem… PASAŻERÓW!”

Ośrodek Kształcenia Kierowców „RobLech” w Świdnicy

ul. Gdyńska 25/41, IV piętro w biurowcu PAFAL
Biuro otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00
Tel.: 665 05 10 10
ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *