Troje motocyklistów zginęło

policja1

policjaTrzy osoby zginęły na miejscu w wypadku, do którego doszło niedaleko Bydgoszczy. Kierowca samochodu osobowego, na lokalnej drodze, doprowadził do zderzenia z motocyklistami.

Trzy osoby zginęły na miejscu w wypadku, do którego doszło niedaleko Bydgoszczy. Kierowca samochodu osobowego, na lokalnej drodze, doprowadził do zderzenia z motocyklistami.policja1

– Na lokalnej drodze w miejscowości Zielonka koło Bydgoszczy kierująca hondą crv kobieta chciała skręcić na skrzyżowaniu w lewo. Podczas tego manewru nie ustąpiła jednak pierwszeństwa nadjeżdżającym z przeciwka dwóm motocyklom i doszło do zderzenia – powiedział Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.- Kierująca samochodem nie doznała obrażeń. Lekko ranny został natomiast kierowca citroena, nie zdążył wyhamować, gdy doszło do zderzenia i uderzył swoim autem w tył hondy – powiedział Duziak.Przyczyny i okoliczności wypadku ustala policja. Ruch na drodze jest zablokowany, ale miejsce wypadku można ominąć innymi drogami lokalnymi.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *