Tego w Świdnicy jeszcze nie było!

?

Prezentacja Opla Movano, Vivaro, Combo.

?

Zakup samochodu dostawczego to ważna inwestycja. Ale jej prawdziwą wartość można ocenić dopiero podczas jego efektywnej eksploatacji. Samochody dostawcze Opla to odpowiednie narzędzie do każdego zadania. To szeroka gama możliwości, dzięki której można przewieźć wszystko: od małych paczek aż do 16 pasażerów.

Opel oferuje także wybrane wersje nadwoziowe lekkich samochodów użytkowych przygotowywane fabrycznie. Fabryczne zabudowy Opla, takie jak wywrotka, skrzynia ładunkowa i kontener, stworzone zostały na podwoziach Movano.

ROADSHOW 2016 ta – wyjątkowa prezentacja adaptacji-zabudowy aut użytkowych dla przedsiębiorców odbędzie się w dniach od 22-27 sierpnia 2016 roku w Centrum TMT – Autoryzowanym Salonie i Serwisie Opla przy ulicy Wrocławskiej 105 w Świdnicy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają osoby prowadzące działalność gospodarczą, małe i średnie firmy, zawodowych kierowców i wszystkich pasjonatów motoryzacji na prezentację szerokiej gamy samochodów dostawczych marki Opel.

Zaprezentowane zostaną Opel Movano, Opel Vivaro i Opel Combo w wersjach: furgon, laweta, wywrotka, kontener i platforma.

Czekać na Państwa będą sprzedawcy wyspecjalizowani w obsłudze przedsiębiorstw, obsłudze finansowania i ubezpieczeń pojazdów.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających będzie grill dla gości Centrum TMT w dniach 26-27 sierpnia.

?

?

?

?

?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *