Tatusiowie pograli. Ricardo Petarda 2011 najlepsza! (WIDEO)

Osiem zespołów stanęło na starcie czwartej już edycji Turnieju Piłkarskiego Tatusiów o Puchar Prezesów firmy RAWA. Zawody organizowane przez Akademie Piłkarską 13 Jarosława Laty odbyła się w niedzielę, 1 w lutego w hali Zawiszów.

Wspólne zdjęcie uczestników turnieju. Foto Łukasz Kufner/fb AP 13

Na starcie jak co roku pojawiło się osiem drużyn, które rywalizowały systemem każdy każdym. W takiej rywalizacji każdy punkt był na wagę przesunięcia się wysoko w tabeli. W całym turnieju nasi zawodnicy rozegrali łącznie 28 spotkań, a po ostatnim gwizdku sędziego to drużyna RICARDO PETARDA 2011 mogła cieszyć się z triumfu w tegorocznym turnieju. Na miejscu drugim plasowali się przedstawiciele rocznika 2008/07, zespół NO LIMITS, a trzecie miejsce powędrowało do ekipy KRÓLOWIE NOCY z rocznika 2009. Kolejne miejsca wywalczyli BREXIT TIME, ZABÓJCZE BĄKI 2010, RAWA TEAM, TURBOKOZAKI 2012, i CZARNY KOŃ 2013 – przekazuje Jarosław Lato.

Wyróżnienia dl najlepszego bramkarza turnieju przypadło Piotrowi Batko, zawodnikowi drużyny NO LIMITS 2008/07. Najlepszym strzelcem okazał się Paweł Chrzan z RICARDO PETARDA 2011, a najlepszym zawodnikiem Marcin Dobrowolski z ZABÓJCZYCH BĄKÓW 2010.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w kolejnej edycji turnieju o Puchar Prezesów firmy RAWA. Liczymy że kolejna odsłona turnieju będzie równie atrakcyjna jak poprzednie – podsumowuje założyciel Akademii Piłkarskiej 13.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *