Szukają domu

psydoadopcji

„Ratując jednego psa – nie zmieniamy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa”. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Uciechowie stara się zapewnić czworonogom przebywającym w ośrodku nie tylko pełną miskę i dach nad głową, opiekę weterynaryjną, ale też spacery, kontakt z ludźmi i pieszczoty, których bardzo potrzebują.

„Ratując jednego psa – nie zmieniamy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa”. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Uciechowie stara się zapewnić czworonogom przebywającym w ośrodku nie tylko pełną miskę i dach nad głową, opiekę weterynaryjną, ale też spacery, kontakt z ludźmi i pieszczoty, których bardzo potrzebują. Porzucone psiaki szukają nowego właściciela, któremu będą wierne, bo jak wiadomo, pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Schronisko czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 18.00, a w soboty i niedziele od 12.00 do 20.00. W tych godzinach można przyjść i wybrać przyjaciela. Wszystkie psiaki są szczepione, zaczipowane, odrobaczone, a suczki sterylizowane. Adopcja jest całkowicie bezpłatna. Należy mieć ze sobą dowód osobisty, dobrze jest wziąć ze sobą też obrożę i smycz. Warunkiem adopcji jest podpisanie karty adopcyjnej i stworzenie odpowiednich dla zwierzaka warunków. Możliwe jest dowiezienie psa pod wskazany adres.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Uciechowie pod numerem tel. 510 433 322 lub 889 137 137, bądź adresem: schronisko-uciechow@31.pl. Więcej fotografii zwierząt do adopcji na stronie http://uciechow.4.pl/.

Marlena Mech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *