Szpilki w karnawałowej odsłonie

kino 14

kino 14Tym razem nie tylko na szpilkach, ale również w karnawałowych stylizacjach spotkają się uczestniczki specjalnego wydarzenia w CINEMA3D. 13 lutego o godzinie 17.00 rozpocznie się pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach.

Tym razem nie tylko na szpilkach, ale również w karnawałowych stylizacjach spotkają się uczestniczki specjalnego wydarzenia w CINEMA3D. 13 lutego o godzinie 17.00 rozpocznie się pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach.

kino 14

Organizatorzy, czyli kino C3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, proponują wspólną zabawę w przebieranki karnawałowe. Mile widziane są wszelkiego typu stylizacje, modowe szaleństwa i zabawne dodatki, które pozwolą stworzyć niecodzienny strój.

Panie będą miały okazję wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepszą stylizację karnawałową, którego współorganizatorem jest agencja fotografii FotoGra. Nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt dla dwojga wraz z wyżywieniem i wejściem do SPA w hotelu Pałac Jugowice.

O poczęstunek zadba restauracja DELAGIO. Do tego oczywiście tradycyjny kieliszek szampana lub soczek.

Propozycją na ten wyjątkowy wieczór jest ekranizacja światowego fenomenu – „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Film opowiada o młodej studencie literatury Anastasii Steele, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień. 

Pięćdziesiąt twarzy Greya jest jednym z najważniejszych filmów roku. Ekranizacja światowego bestsellera jakim jest trylogia autorstwa E. L. Jamesa jest filmem, który zdecydowanie polecamy – mówi Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina CINEMA3D w Świdnicy.

I to nie koniec atrakcji, organizatorzy wykorzystując fakt, iż najbliższa edycja odbędzie się w piątek, w imieniu świdnickich lokali zapraszają na After Party. W swoje progi panie zapraszają Alfama Pub, Piwnica Ratuszowa, Pub SETA&Galareta, Pub Highlander oraz Klub Muzyczny RadioBar. W wymienionych lokalach panie z biletem z Kina na Szpilkach mogą liczyć na zniżki na drinki lub darmowy wstęp do lokalu.

Bilety na tę wyjątkową edycję Kina na Szpilkach do nabycia w kasach kina od 3 lutego w cenie 20 zł/os.  

oprac. bfg, fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *