Szpilki, szampan i komedia

Konkursy z nagrodami, nowości kosmetyczne, komedia romantyczna i tradycyjnie lampka szampana – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na Panie podczas ostatniej przed wielką przerwą edycji Kina na Szpilkach.

szpilki (14)

Wydarzenie odbyło się wczoraj, 16 czerwca w Cinema3D i zgromadziło tylko najwytrwalsze fanki kobiecej imprezy. – Bardzo mało pań przyszło. To chyba przez mecz. Okazuje się, że kobiety wolały zostać w domach i również kibicować naszym – stwierdziła podczas rozmowy z nami jedna z uczestniczek.

Jednak te panie, które przyszły, nie mogły narzekać na brak atrakcji. Szampana można było pić do woli. Były też porady fryzjerskie, kosmetyczne oraz dietetyczne. Wśród partnerów pojawili się pracownicy z: Centrum Dietetycznego Naturhouse w Świdnicy, Mydlarni u Franciszka, Mary Kay, Hurtowni Fryzjersko Kosmetycznej Paris, Klubu Świadomego Inwestora, Specjalistycznego Centrum Medycznego MedicRaj, The Rose, Kliniki Dent & Beauty oraz Perfekcyjnych Dekoracji.

Nie zabrakło również losowania nagród i upominków, tj. zestawy kosmetyków, szczotki Tangle Teezer, wejściówki i vouchery.

Na koniec spotkania została wyświetlona polska komedia „Kochaj”.

Była to ostatnia edycja Kina na Szpilkach przed dłuższą przerwą. Kolejne „Szpilki” już po wakacjach.

(BFG)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *