Szpilki dla mam (FOTO)

Zdrowia, pociechy, dumy i radości z dzieci życzono wszystkim mamom podczas ostatniej edycji Kina na Szpilkach. Nie zabrakło oryginalnych atrakcji i występów specjalnych.

24 maja w Cinema 3D odbyła się specjalna edycja Kina na Szpilkach przeznaczona głównie dla mam. Z okazji ich święta organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a swój występ specjalny miała Społeczna Szkoła Muzyczna w Świdnicy. Chętne uczestniczki mogły zgłębić tajniki gry na skrzypcach, wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i skorzystać w wielu porad.

Nie zabrakło konsultacji dietetycznych, nowości makijażowych, porad fryzjerskich, degustacji, usług fotograficznych i wielu innych ofert.

Na sali również czekało mnóstwo zabaw z nagrodami, ale prawdziwą ozdobą wieczoru była muzyka na żywo w wykonaniu Społecznej Szkoły Muzycznej ze Świdnicy. Była to nie tylko okazja do wysłuchania pięknych utworów muzyki klasycznej, nowoczesnej czy filmowej, ale także doskonała szansa na poznanie tego, co placówka ma do zaoferowania.

Na sam koniec na wszystkie Panie czekał wyjątkowy seans. Specjalny, przedpremierowy pokaz komedii w znakomitej gwiazdorskiej obsadzie czyli „Pozycja Obowiązkowa” opowiadający historię czterech wieloletnich przyjaciółek, które niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okazało się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą.

Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

tekst i zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *