Sześć sparingów Szarych Wilków

skpr 11

Po symbolicznej, bardzo krótkiej przerwie świątecznej piłkarze pierwszoligowego ŚKPR-u Świdnica rozpoczęli intensywne przygotowania do drugiej rundy. Zespół pod okiem trenera Konrada Schneidera trenuje cztery razy w tygodniu. W planach jest rozegranie aż sześciu sparingów.

skpr 11

– Największym problemem jest frekwencja. Chciałbym, żeby na każdym treningu byli wszyscy zawodnicy, ale z różnych powodów nie jest to możliwe. Dopiero w przyszłym tygodniu dołączy do nas dwóch zawodników z Ukrainy, którzy wyjechali do domów na święta. Obecnie pracujemy nad motoryką i wytrzymałością. Sądzę, że wiele rzeczy uda się poprawić. Zaplanowałem bardzo dużo gier kontrolnych, bo liczę, że w ten sposób uda nam się nadrobić pewne braki – tłumaczy trener Konrad Schneider.

W kadrze zespołu na razie nie zaszły żadne zmiany. Jeśli będą, to raczej kosmetyczne – być może dojdzie jeden, maksymalnie dwóch zawodników.

W okresie przygotowawczym świdniczanie po dwa razy zmierzą się z pierwszoligowymi Moto-Jelczem Oława i Olimpem Grodków oraz wiceliderem II ligi – Żagwią Dzierżoniów. Dwa terminy meczów czekają jeszcze na ustalenie.

Początek rundy rewanżowej w I lidze zaplanowano na 6 lutego. ŚKPR zagra u siebie z Pomezanią Malbork.

Plan sparingów

12.01. godz. 19.00 ŚKPR – Żagiew

14.01. godz. 19.00 ŚKPR – Moto Jelcz

20.01. Moto Jelcz – ŚKPR (mecz we Wrocławiu)

22.01. godz. 19.00 ŚKPR – Olimp

?????? Olimp – ŚKPR

?????? Żagiew – ŚKPR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *