Sześć Gryfów do rozdania

gryfy 34

gryfy 34Do 15 maja przyjmowane są zgłoszenia do tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej „Świdnicki Gryf”. W tym roku prestiżowe tytuły zostaną przyznane po raz jedenasty.

 

Do 15 maja przyjmowane są zgłoszenia do tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej „Świdnicki Gryf”. W tym roku prestiżowe tytuły zostaną przyznane po raz jedenasty.

Do rozdania będzie sześć Gryfów w następujących kategoriach: „Sudecki produkt regionalny”, „Dynamiczny rozwój firmy”, „Innowacyjność”, „Firma społecznej odpowiedzialności biznesu”, „Najlepszy debiut gospodarczy” i „Gryf bez barier”. gryfy 33

Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl. Ankiety można składać listownie na adres Urzędu Miejskiego w Świdnicy lub mailowo: swidnickigryf@um.swidnica.pl

– Chciałbym serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tegorocznej, jedenastej edycji „Świdnickich Gryfów” – nagrody gospodarczej przyznawanej firmom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Świdnicy. Jestem przekonany, że zechcecie Państwo podzielić się z mieszkańcami Świdnicy swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i złożycie aplikację w wybranej przez Państwa kategorii. Dlatego zachęcam do udziału w tym wydarzeniu – mówi zastępca prezydenta Świdnicy Szymon Chojnowski.

Tytuły Świdnickich Gryfów przyzna kapituła, w skład których wchodzą przedstawiciele władz Świdnicy, organizacji biznesowych oraz laureaci poprzednich edycji konkursu.

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *