Świętuj Dzień Kobiet w kinie

Jeśli jeszcze któraś z Pań szuka alternatywy na spędzenie w gronie przyjaciółek Dnia Kobiet to Kino Na Szpilkach jest idealną propozycją.

Już w czwartek 8 marca od godziny 18.00 wyjątkowa edycja Kina Na Szpilkach, podczas której odbędzie się premierowy seans komedii „Kobieta Sukcesu”.

Na wszystkie panie oprócz doskonałej zabawy czekać będzie też kilka wskazówek i rad na temat osiągania sukcesu. Event standardowo rozpocznie się lampką szampana przy której będzie można się zapoznać z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Sukces można odnieść nie tylko na drodze zawodowej ale i także np. w sferze świetnej sylwetki o czym postarają się przekonać Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse ze Świdnicy czy dietetyk z CalorEAT. Jednak dieta mimo, że jest bardzo ważna to warto wesprzeć ją ruchem, dlatego zapraszać do siebie będzie Fitness World z Galerii Świdnickiej a Panie które jeszcze nie znają systemu treningowego jakim jest crossfit będą miały okazję z bliska dowiedzieć się o jego skuteczności za sprawą CrossFit 58100 ze Świdnicy. Kiedy już dowiemy się jak osiągnąć sukces w sferze ciała dobrze będzie również zapoznać się z ofertą marki Ferm czyli marki modowej dla miłośniczek ubrań dziewczęcych, modnych ale też wygodnych i nietuzinkowych. Również bardzo pomocny będzie także salon Brafitti, który podpowie czym kierować się np. przy wyborze biustonosza. Nie zapominajmy jednak, że w drodze po sukces ważne jest także zadbanie o wygląd. Przypomni o tym na pewno oferta kosmetyków Mary Kay a także Souvre. Z wielką pasją swoją ofertę m.in. na makijaż permanentny przedstawi także Studio Lumaki. Aby nastawić się na sukces trzeba też mieć do tego odpowiednie otoczenie i bardzo ważne jest tutaj również to jak mieszkamy a jeśli czegoś nam jeszcze brakuje to podczas Kina Na Szpilkach będzie można zapoznać się z ofertą już otwartego, nowego Centrum Dekoria. Na holu kina pojawią się także pracownicy Klubu Muzycznego Level, którzy zapraszać będą na Miasto Kobiet.

Panie, które przybędą na marcowe Kino Na Szpilkach odwiedzi także klub Kobiety Biznesu z Wrocławia, który postara się zarazić pozytywną energią, radością i motywacją do działania. Oprócz tego oczywiście nie zabraknie mnóstwa zabaw z atrakcyjnymi nagrodami ale gwiazdą wieczoru niewątpliwie będzie iluzjonista Grzegorz Niczyporuk, który zaprezentuje Paniom bardzo wymagającą i efektowną dziedzinę iluzji jaką jest iluzja karciana. Panie będą zaskoczone jak wiele można wyczarować z zaledwie jednej talii kart i ile osób naraz może oniemieć z zachwytu! Na deser premierowy pokaz komedii romantycznej „Kobieta Sukcesu”.

Świętowanie może oczywiście się wydłużyć za sprawą afterparty! Przez cały weekend po Kinie Na Szpilkach wszystkie Panie zaprasza do siebie multipub Biała Dama gdzie za okazaniem biletu czeka 20% zniżka. Na 10 marca z kolei zaprasza Klub Muzyczny Level w Świdnicy który podczas specjalnego koncertu z okazji Dnia Kobiet zespołu Dbomb, za okazaniem biletu wręczy swojego firmowego drinka!

Opis Filmu – Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *