Świetny start piłkarek Polonii w Grodzisku (FOTO)

W rewelacyjnych nastrojach wróciły zespoły Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica biorące udział w tegorocznym ogólnopolskim turnieju halowym Grodzisk Cup 2020!

Barw Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica broniły trzy drużyny: dwie w kategorii U-15 oraz jedna w U-13.

W kategorii trampkarek (U-15) obie świdnickie drużyny znalazły się na podium. Bezkonkurencyjna była ekipa pod nazwą MKS Polonia I Świdnica, która wygrała wszystkie swoje mecze i bezapelacyjnie sięgnęła po złote medale. MKS Polonia II Świdnica spisała się również świetnie zajmując bardzo wysokie trzecie miejsce.

W kategorii młodziczek (U-13) piłkarki Polonii po świetnej walce w półfinale i zwycięstwie w serii rzutów karnych z gospodarzem turnieju, drużyną GSS Grodzisk Wielkopolski zajęły ostatecznie trzecie miejsce.

Oprócz wysokich miejsc drużynowych nie obyło się również bez wyróżnień indywidualnych. Daria Matuszewska została „Najlepszą Strzelczynią” w kategorii U-15, natomiast Hanna Madalińska została wybrana „Najlepszą Bramkarką” w kategorii U-13.