Świdniczanka potrzebuje pomocy

Urzędniczka ze Świdnicy, 47-letnia Renata Darmohraj, żona, matka dwóch córek walczy z rakiem i potrzebuje finansowej pomocy.

W 2014 roku zostałam zaskoczona diagnozą, która brzmiała „rak piersi lewej”. Wiadomość ta zwaliła mnie z nóg. Nie poddałam się jednak, przecież mam dla kogo żyć. Podjęłam tę nierówna walkę z chorobą. W kwietniu  przeszłam operację – Mammectomia rad. sin.m. Madden wraz z usunięciem węzłów chłonnych dołu pachowego lewego. Po ciężkiej walce udało się wygrać z chorobą, aż do roku 2018 w którym to po wykonaniu badania PET usłyszałam kolejna wstrząsająca diagnozę: Progresja choroby. Rozsiew procesu nowotworowego do ściany klatki piersiowej, węzłów chłonnych śródpiersia i wnęk oraz płuc, jak również przerzuty do kości (Złamanie patologiczne kręgu Th 4 ze scenozą i naciekiem kanału kręgowego). Ponownie rozpoczęła się mordercza walka o moje zdrowie i życie – opisuje w internecie i dodaje: – Jestem już po kolejnej radioterapii, a także w trakcie chemioterapii MYOCET+CTX. Po każdej chemii jestem słaba i wykończona jednak z wolą walki. Wiem jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i zrobię wszystko, żeby ponownie stanąć na podium i odnieść zwycięstwo. Mam w swoim otoczeniu wiele wspaniałych i życzliwych mi osób, które pomagają mi tę walkę wygrać, wspierają mnie w każdy możliwy sposób i za to im dziękuję. Moje szanse na pokonanie ”Raka” będą większe przy zastosowaniu nierefundowanych zabiegów i leków, a także suplementacji. Leczenie to także koszty: konsultacji u lekarzy w całej Polsce, jak również planowanie dalszego leczenia, a przede wszystkim operacja kręgosłupa w klinice w Poznaniu. Niestety potrzebuję wsparcia finansowego.

Moi drodzy razem możemy więcej i dzięki Waszej pomocy będę mogła leczyć się skuteczniej i pomożecie uratować moje życie, o które tak bardzo walczę. Pomóżcie kochani, abym mogła nadal wychowywać moje dzieci, abym mogła być nadal mamą.

Dla was to może niewiele, a dla nas szansa na następny dzień razem.

Jak pomóc? https://zrzutka.pl/tejb9n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *