Świdniczanie zdobyli tytuł „Twórca Wideo Roku 2015”

Karol Lewandowski i Wojtek Kocoń z ekipy Busem Przez Świat zostali nagrodzeni tytułem „Twórca Wideo Roku 2015” w ogólnopolskim konkursie Onetu.

151723a07457cf7cebcf22a7cdf4e1a5

fot.www.blogroku.pl

Miło nam poinformować, że podczas gali konkursu Gala Twórców 2015 zostaliśmy nagrodzeni tytułem „Twórca Wideo Roku 2015″ w kategorii „Poradnikowe” za nasz program Wehikuł Podróżniczy – relacjonuje Karol Lewandowski i dodaje: – Bardzo dziękujemy za to olbrzymie wyróżnienie, dziękujemy też wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i na nas głosowali oraz gratulujemy wszystkim innym nominowanym i nagrodzonym!

Gala Twórców odbyła się 18 marca. W pierwszym etapie konkursu odbyło się głosowanie smsowe, z którego dochód został przekazany na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja. W każdej z kategorii czytelnicy wybrali w ten sposób 10 twórców, którzy przeszli do kolejnego etapu. W kolejnym etapie blogi i kanały wideo były oceniane przez jurorów. – W naszym przypadku była to dziennikarka Ula Chincz, która nagrodziła właśnie program tworzony przez nas – mówią świdniczanie.

To już druga nagroda chłopaków z Busem Przez Świat w tym konkursie. Rok temu zostali oni nagrodzeni tytułem Bloga Roku za blog podróżniczy Busem Przez Świat. – W tym roku wydarzenie rozszerzyło swoją formułę o twórców Video i wystartowaliśmy z naszym programem Wehikuł Podróżniczy (https://www.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat), który tworzymy wraz z Wojtkiem Koconiem vel Paziem – programem, który jest uzupełnieniem bloga o treści poradnikowo-śmieszno-ciekawostkowo-praktyczne – dodaje Karol i przyznaje, że bardzo cieszy się z docenienia przez profesjonalistów.

wehikul-podrozniczy-grafika-595x595

foto użyczone ze strony Busem Przez Świat

W ramach Wehikułu Podróżniczego do dziś powstało już 20 odcinków, a kolejne kilkadziesiąt tematów juz czeka na nagranie. – Pod naszymi relacjami z podróży zawsze dostawaliśmy bardzo dużo wiadomości od czytelników, którzy pytali jak samemu zorganizować taką podróży, co ze sobą zabrać, na co uważać i jakim cudem podróżujemy tak tanio. Właśnie po to powstał program Wehikuł Podróżniczy – żeby odpowiedzieć na te pytania, podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać ludziom, że oni też mogą podróżować i spełniać swoje marzenia – tłumaczą autorzy.

W każdym odcinku Wehikułu Podróżniczego opowiadają oni na jeden temat związany z tanim podróżowaniem, organizacją własnych podróży, sprzętem podróżniczym czy ciekawostkami podróżniczymi.

Wszystkich nominowanych i nagrodzonych można znaleźć na stronie konkursu: http://www.blogroku.pl

źródło i więcej informacji na: http://www.busemprzezswiat.pl/2016/03/nagroda-tworca-wideo-roku-2015/

oprac. (bfg)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *